پشتیبانی فنی۱۳۹۸-۴-۲۹ ۰۴:۴۳:۱۳ +۰۰:۰۰

پشتیبانی فنی

کیت موتورسیکلت برقی

با توجه قدرت و سرعت بالا و الزامات ایمنی و قانونی موتور سیکلت برقی صرفا جهت کاربری های ناوگانی و در قالب قرارداد سازمانی با تعداد مشخص به فروش می رسد. جهت تبدیل موتورسیکلت های ناوگانی و سازمانی در قالب قراردادی مشخص، خدمات نصب و راه اندازی توسط کارشناسان این شرکت در محل مشتری و یا در کارگاه های تبدیل این شرکت و یا نمایندگی های این شرکت انجام پذیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل info@ebike.ir تماس حاصل فرمایید.

کیت دوچرخه برقی

کیت دوچرخه برقی به گونه ای طراحی شده که بدون نیاز به مهارت تخصصی و ابزار مخصوص بر روی عموم دوچرخه ها قابل نصب باشد. این کیت ها برای نصب توسط مشتری (DIY) آماده شده و جهت راهنمایی نصب جزوه ی PDF نصب مخصوص هر کیت پیشبینی شده است. همچنین ویدیوهای آموزشی برای نصب این کیت ها به تفکیک قطعات آماده شده است.
نصب کیت دوچرخة برقی بر روی کلیه ی دوچرخه های متداول به سادگی امکانپذیر می باشد. نصب یک مجموعه کیت در شرایط استاندارد در کمتر از یک ساعت زمان قابل انجام است. کل فرآیند نصب در حال کلی شامل اقدامات زیر است:

  • انداختن تویوب و لاستیک به طوقه موتور چرخ جلو
  • نصب چرخ موتور دار در دو شاخ جلوی دوچرخه
  • نصب کیس باتری در محل تعیین شده روی تنه در محل قمقمه برای جعبه باتری تیوبی یانصب کیس باتری در محل تعیین شده روی لوله زین پشت زین برای جعبه باتری کیفی
  • نصب دسته ترمزهای مجهز به میکرو سوییچ (انتخابی)
  • نصب شستی تغییر سرعت
  • نصب سیستم توان کمکی پدال (انتخابی)
  • نصب کیف کنترلر پشت زین برای باتریهای تیوبی
  • عبوردادن سیمها و کابلها و مهار آنها با بست دم موشی
  • تکمیل سیم بندیها و کنترل مدار و استارت و تست مجموعه

جهت پیشگیری از بروز هرگونه اشتباه در نصب کیت، ویدئوهای آموزشی تحویل خریدار میگردد.

درصورتی که مشتری مهارت فنی کافی جهت نصب کیت را نداشته باشد، نصب در محل مشتری با دریافت هزینه توسط تکنیسینهای این مجموعه صورت می گیرد. هزینه نصب هر کیت دوچرخه در تهران ۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. فعلاً امکان ارائة خدمات نصب در خارج از محدوده شهر تهران و کرج وجود ندارد.

Products_E-bikeBC-23

پرسش‌های متداول دوچرخه برقی

قوانین  و مقررات استفاده از دوچرخه برقی چیست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۹:۰۹:۰۱ +۰۰:۰۰

در کشورهای اتحادیه اروپا حداکثر توان ۲۵۰ وات و حد اکثر سرعت ۲۵کیلومتر در ساعت به عنوان سقف مجاز حرکت دوچرخه های برقی بدون گواهینامه و بیمه  در خیابانها تعیین شده است. در آمریکا و کانادا این محدودیت کمتر بوده و در عموم ایالت ها حد اکثر قدرت ۵۰۰ وات و سرعت ۳۲کیلومتر بر ساعت تحت مقررات عمومی دوچرخه های معمولی در شهرها مجاز شمرده می شود. دوچرخه های برقی همانند دوچرخه ها مجاز به استفاده از مسیرهای ویژه دوچرخه می باشند.

در ایران مقررات راهنمایی و رانندگی خاص دوچرخه های برقی تعیین نشده و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی خاص دوچرخه معمولی و با رعایت حداکثر سرعت های تعیین شده برای دوچرخه های موتوردار در روز و شب استفاده ی بدون گواهینامه مانعی ندارد. از دیدگاه ایمنی و کنترل دینامیکی دوچرخه، این شرکت امکان انجام تنظیمات سرعت و توان را جهت تناسب با هر دو استاندارد اروپایی و آمریکایی را فراهم نموده است که به فراخور حال ماکزیمم سرعت ۳۲ یا ۲۵ کیلومتر در ساعت و یا حتی تنظیم برای سرعت های کمتر امان پذیر است.

قطع نیروی رانش موتوری به محض ترمزگیری از جمله پیشبینی های ایمنی صورت گرفته در دوچرخه های برقی است.

دوچرخه برقی مناسب چه افرادی است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۹:۰۷:۴۲ +۰۰:۰۰

عمده ای که مانع فراگیر شدن استفاده از دوچرخه در بسیاری از شهرهای ایران است شامل شیبدار بودن مسیرها و دشواری راندن دوچرخه، طولانی بودن مسیرها، نگرانی از تعرق و نیز سرعت کم دوچرخه می باشد. اگر دوچرخه برقی این موانع را برطرف کند تقریبا همه میتوانند تعداد زیادی از روزهای سال را با دوچرخه به محل کار یا تحصیل خود بروند.

دوچرخه های برقی طراحی شده توسط این شرکت به افرادی که مشکلات قلبی یا فیزیکی دارند کمک میکند که بصورت کاملا کنترل شده و قابل تنظیم فعالیت ورزشی هوازی انجام دهند و بدون اینکه به قلب، مفصل یا عضلات خود فشار بیش از حد وارد نمایند با اطمینان خاطر به ورزش دوچرخه سواری بپردازند. پژوهشها و مقالات متعددی در خصوص فواید استفاده از دوچرخه برقی برای افراد عادی، سالمند و با دارای ناتوانی های جسمی منتشر گردیده است. از جمله: http://evportal.ir/electric-vehicles/ebike-benefits/

هزینه های جاری استفاده ی روزمره از دوچرخه برقی چیست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۸:۴۹ +۰۰:۰۰

برقی در یک شهر شیبدار مثل تهران به طور متوسط می تواند به ازای هر ۱ کیلووات ساعت حدود ۱۰۰ کیلومتر پیمایش داشته باشد. هزینه ی ۱ کیلووات ساعت برق برای حدود ۳ مرتبه شارژ باتری بطور تقریبی حدود ۵۰ تومان می باشد.

دوچرخه برقی عموما هزینه ی تعمیر و نگهداری و یا مواد مصرفی خاصی ندارد. تنها استهلاک لاستیک و سرویس های عمومی دوچرخه است که هزینه ی قابل توجهی ندارد. اما در این میان با توجه به محدود بودن عمر تقویمی و نیز سیکلی باتری های لیتیومی هر سال حدود  ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هزینه ی استهلاک باتری را برای تعمیض بعد از ۵-۷ سال باید پیشبینی نمود که در مقایسه با هزینه های سوخت، سرویس، یدکی، بیمه و استهلاک سایر خودروها و موتورسیکلتها و نیز هزینه های سیستم های حمل و نقل عمومی با اختلاف زیادی بهینه است.

یک دوچرخه برقی با یک شارژ کامل چند کیلومتر برد دارد؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۷:۴۸ +۰۰:۰۰

دوچرخه برقی با افزایش ظرفیت باتری و با کاهش توان موتور افزایش میابد. وزن دوچرخه سوار، سطح توان کمکی انتخاب شده، شیب، فشار لاستیک و باد می توان هریک تأثیرزیادی بر میزان پیمایش داشته باشند. محاسبات و آزمایشهای صورت گرفته نشان مب دهد در شهر شیبداری مثل تهران یک فرد ۷۵ کیلوگرمی در بالاترین سطح توان کمکی موتور، با بهره گیری از موتور با توان نامی ۳۵۰وات و باتری ۳۶ ولت با ظرفیت ۱۰ آمپر ساعت می تواند با هر بار شارژ حدود ۴۰ کیلومتر پیمایش داشته باشد. در صورتی که بجای استفاده از بالاترین سطح از سطوح پایینتر کمکی موتور استفاده شود این برد تا ۱۰۰ کیلومتر قابل افزایش است.

عمر باتری های لیتومی دوچرخه برقی چقدراست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۶:۵۲ +۰۰:۰۰

های A-grade لیتیوم آیون عمری در حدود ۵-۷ سال تقویمی و حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ بار شارژ کامل و یا دو برابر این تعداد شارژ نیمه داشته باشند. باتری های لیتیومی را پس از هر میزان مصرف بهتر اس دوباره به شارژر متصل نمود و پرکرد. رفتار این باتری ها با باتریهای قدیمی تر نیکل متال متفاوت است و بهتر است همواره بصورت شارژ شده نگهداری شوند.

عموما ظرفیت این باتریها طی ۱۰ سیکل اول اندکی افزایش میابد و تا ۳۰۰ سیکل شارژ ثابت می ماند و سپس بطور تدریجی تا سیکل ۵۰۰ به حدود ۷۰% ظرفیا اولیه کاهش ظرفیت می دهد. عموما باتریA-grade  ۸۰۰ سیکل طول میکشد تا به کمتر از ۵۰% ظرفیت اولیه برسد که به لحاظ عملکردی نیاز به تعیض آن احساس شود. این میزان به منزله ی حدود  ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ کیلومتر مسافت طی شده با دوچرخه برقی می باشد.

برند و کنترل کیفیت سلول باتری تولیدی از اهمیت بسیاری برخوردار است. باتری لیتیوم آیون مثل هندوانه دربسته می ماند. همه ی باتری ها با هر درجه ای از کیفیت ممکن است روز اول تمام شاخصه های مطلوب را ارائه می دهد، ولی باتری های ارزان قیمت چینی بعد از گذشت چند سیکل شارژ و دشارژ با بهم خوردن وضعیت الکترو شیمیایی داخل سلول ها بالانس سلولها بهم می خورد و باتری کم کم از وضعیت عملکردی مطلوب منحرف میشود و بعد از چند ده بار استفاده عملا  بیش از نصف ظرفیت را از دست می دهند و متعاقبا پک باتری بطور کامل میمیرد.

هزینه تعویض باتری دوچرخه برقی چقدر است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۶:۰۳ +۰۰:۰۰

ظرفیت و هزینه تولید باتری دوچرخه برقی حدود ۱۰ برابر باتری یک لپ تاپ و ۵۰ برابر باتری تلفن های هوشمند است. حدودا نیمی از قیمت کیت و یک سوم قیمت دوچرخه برقی را باتری آن تشکیل می دهد.

مراقبت و نگهداری دوچرخه های برقی شامل چه مواردی است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۵:۰۸ +۰۰:۰۰

موتور و کنترلر نیازی به سرویس دوره ای ندارد. سرویس دوره ای قطعات دوچرخه، انبارش در محیط خشک، نگهداری باتری در دمای اتاق و نیز نگهداری صحیح باتری، استفاده از شارژر استاندارد و شارژ نگهداری کردن باتری از جمله مراقبت های مورد نیازی دوچرخه برقی است.

آیا دوچرخه برقی با پدال زدن شارژ می شود؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۳:۰۱ +۰۰:۰۰

نظر فنی این امکان وجود دارد، ولی شارژ کردن باتری فشار زیادی به پدال و پا وارد می کند و تقریبا هیچ کس تمایلی به این کار نخواهد داشت. این امکان وجود دارد که در برخی مدل ها در سرازیری باتری را با گرفتن تدریجی ترمز شارژ کرد که در بهنرین حالت ۱۰% برد دوچرخه برقی افزایش می باید. این امکان ایراداتی فنی نیز دارد از جمله موتور در مواقع استفاده به عنوان دوچرخه معمولی کمی صدا و مقاومت از خود نشان می دهد. در صورتی که روانی حرکت بدون برق مزیت بسیار مهمی برای دوچرخه برقی است.

شارژ کامل دوچرخه برقی با برق شهری چقدر طول میکشد؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۱:۵۴ +۰۰:۰۰

کامل عموما ۴ الی ۶ ساعت بسته به ظرفیت باتری زمان می برد.

آیا باید باتری قبل از شارژ کردن کاملا تخلیه شده باشد؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۱:۱۵ +۰۰:۰۰

در خصوص باتری های لیتیومی ابدا چنین نیست. باتری لیتیومی را بهتر است بعد از هرمیزان مصرف بطور کامل شارژ نمود و شارژ نگهداری کرد.

آیا دوچرخه برقی های ENVO بجز با سیستم سنسور پدال با دسته گازهم کار می کنند؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۰:۲۷ +۰۰:۰۰

بیشتر محصولات ما هر دو قابلیت را بطور همزمان دارند. برای اطلاعات بیشتر به جزئیات محصولات مراجعه فرمایید.

آیا این دوچرخه های برقی را میتوان در زمستان و در شرایط باران و برف استفاده نمود؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۹:۳۱ +۰۰:۰۰

بله، کلیه ی اجزا در شرایط استاندارد ضد آب و مقاوم در برابر باران هستند، ولی نباید زیر باران و برف به مدت طولانی نگهداری شوند. کارواش و واتر جت نیز می تواندموجب نفوذ آب و صدمه زدن به سیستم های الکترونیکی شود.

اگر شارژ باتری تمام شود، آیا راندن دوچرخه خیلی دشوار است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۸:۲۴ +۰۰:۰۰

راندن دوچرخه برقی ENVO بدون شارژ و یا در حالت موتور خاموش مثل راندن دوچرخه معمولی است که حدودا ۵-۶ کیلیوگرم بار با خودش حمل میکند و ابدا دشوار نیست.

چگونه بدانیم کدام یک را خریداری کنیم؛ دوچرخه ی برقی کامل یا کیت دوچرخه برقی؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۷:۴۰ +۰۰:۰۰

اگر هزینه، امکانات و فورم دوچرخه های برقی ارائه شده توسط این شرکت برای شما مطلوب است دوچرخه برقی کامل بگیرید.

اگر درحال حاضر دوچرخه ی مطلوبی دارید که با تبدیل کردن آن به برقی همواره از آن استفاده خواهید کرد، میتوانید بخش زیادی از هزینه را صرفه جویی کنید  و در عین حال دوچرخه ی مورد علاقه خود را با خرید و نصب کیت به دوچرخه برقی تبدیل کنید.

می توانید با ارسال عکس و مشخصات دوچرخه، وزن خود و انتظارات خود به ایمیل info@ebike.ir در خصوص این تصمیم گیری با کارشناسان ما مشورت کنید.

آیا امکان تست دوچرخه برقی قبل از خرید وجود دارد؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۶:۴۰ +۰۰:۰۰

این به محل سکونت و دسترسی شما به نمایندگی یا دفتر فروش این شرکت دارد. لطفا تماس بگیرید.

هزینه حمل و ارسال دوچرخه برقی و یا کیت دوچرخه برقی به محل شهرهای مختلف چقدر است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۵:۴۸ +۰۰:۰۰

لطفا تماس بگیرید. فهرست هزینه های حمل متعاقبا اعلام خواهد شد.

آیا نصب موتور درچرخ جلو ایمن است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۴:۵۰ +۰۰:۰۰

بودن یا نبودن نصب موتور در چرخ جلو به بازرسی چشمی صحت و سلامت دوشاخ جلو، ست پیشانی فرمان و درستی جاگذاری واشرها ونصب موتور بستگی دارد. در صورت رعایت این موضوعات و کنترل ادواری دوشاخ استفاده از موتور روی دوشاخ جلو کاملا ایمن است.

تاثیر پارامتر های مختلف همچون توان (W) ولتاژ (V) ظرفیت (Ah) و گشتاور (Nm) بر عملکرد دوچرخه برقی چیست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۳:۵۲ +۰۰:۰۰

میزان توان خروجی موتور روی سرعک حداکثر، سرعت پیمایش روی شیب و نیز شتابگیری ثانویه موثر است. توان بیشتر موجب عملکرد دینامیکی بهتر دوچرخه برقی است، ولی سه محدودیت برای وجود دارد. اول، برای دوچرخه برقی در کشورهای مختلف محدودیت قانونی توان حداکثر وجود دارد که مجاز به تردد بدون گواهینامه و براساس قوانین دوچرخه معمولی باشد. دوم، توان بیشتر یعنی موتور و کنترلر بزرگتر و سنگینتر و گرانتر که مطلوب دوچرخه سواری نیست. سوم، توان بیشتر باتری را سریعتر تخلیه می کند و برد دوچرخه برقی کمتر خواهد شد.

گشتاور موتور در سر چرخ پارامتر بسیار مهمی است که میزان شیب قابل پیمایش دوچرخه برقی یا میزان نیروی رانش کمکی را تعیین میکند. شتاب اولیه دوچرخه وابسته با گشتاور حداکثرموتور است.

ولتاژ سیستم اهمیت اساسی در عملکرد ندارد. بسته به طراحی موتور و کنترلر ولتاژ ممکن است بیشتر و کمتر باشد ولی آنچه مهم است توان است که حاصلضرب ولتاژ در جریان الکتریکی موتور می باشد.

ظرفیت باتری بیانگر میزان پیمایش دوچرخه با یک شارژ کامل است. پارامترهی زیادی در تعیین این میزان پیمایش مداخله دارد.

آیا جهت نصب موتور تغییراتی در سیستم دوشاخ دوچرخه لازم است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۲:۱۶ +۰۰:۰۰

در حالت عمومی دوشاخ جلو و عقب دوچرخه ها استاندارد می باشد. امکان دارد شکاف کشویی دوشاخ در حد زیر یک میلیمتر نیاز به سوهان زدن داشته باشد؛ در غیر این صورت کیت ها بصورت استاندارد و قابل نصب روی عموم دوچرخه ها می باشند.

کیت دوچرخه برقی با چه سایز تایر و چرخ سازگاراست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۶:۱۰ +۰۰:۰۰

کیت معمولا در سایزهای  ۲۶اینچ، ۲۷٫۵ اینچ، و۲۸ اینچ یا ۷۰۰C  موجود است.

ضخامت تایر از ۲۵میلیمتر تا ۲٫۳ اینچ بر روی طوقه استاندارد کیت قابل نصب است.

آیا کیت دوچرخه برقی با ترمز دیسکی و یا ترمز طوقه ای سازگار است؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۴:۵۳ +۰۰:۰۰

بله این کیت ها با هر نوع ترمز طوقه ای یا دیسکی بجر ترمزهای توپی سازگار است.

چگونه بدانیم باتری روی تنه دوچرخه جا میشود؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۲:۰۸ +۰۰:۰۰

نقشه ابعادی باتری را در بخش محصولات ملاحظه نموده و در صورت لزوم الگویی براساس آن تهیه کنید و با فریم دوچرخه خود مقایسه نمایید. عموما باتری هایی که روی لوله پایینی دوچرخه قابل نصب هستند روی تنه های مثلثی با سایز بالاتر از ۱۴اینچ قابل نصب هستند.

آیا موتور دوچرخه ها در حال حرکت صدا یا لرزشی تولید می کنند؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۱:۱۶ +۰۰:۰۰

بطور عمومی خیر. این موتورها بیصدا و لرزش میباشند و حس راندن آن مانند وقتی است که فردی دوچرخه را هل میدهد. در حالتی که موتور در سربالایی دچار بار زیاد شود نویز کمی بابت فرکانس سوئیچینگ جریان سیم پیچ های موتور تولید میشود. این صدا در بیشترین حالت با صدای تایر روی آسفالت برابری می کند.

درصورتی که بخواهیم از موتور دوچرخه استفاده نکنیم، آیا موتور مقاوتی برای پدال زدن ایجاد میکند؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۹:۲۵ +۰۰:۰۰

موتورهای گیربکس دار هاب این شرکت مجهز به یک کلاچ مینیاتوری خودکار است. زمانی که موتور نیروی تولید نمی کند ارتباط موتور با چرخ قطع می شود و چرخ مانند چرخ دوچرخه معمولی آزادانه و بدون هیچ نیروی مقاومت و نویزی حرکت میکند. تفاوت این دوچرخه برقی با دو چرخه معمولی در استفاده بدون برق تنها در حدود ۶ کیلوگرم وزن قطعات نصب شده می باشد.

چگونه دوچرخه برقی مناسب خود را انتخاب کنیم؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۷:۴۹ +۰۰:۰۰

گزینه های مختلف موجود از لحاظ ظاهری بر اساس تصاویر قابل تشخیص می باشند. چنانچه جهت انتخاب نوع و سایز دوچرخه برقی تردید دارید مشخصات خود شامل قد و وزن و نیز نوع کاربری را از طریق ایمیل به کارشناسان ما مطرح کنید تا توصیه آیشان را دریافت نمایید.

چگونه کیت دوچرخه برقی مناسب خود را انتخاب کنیم؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۷:۱۰ +۰۰:۰۰

انتخاب باتری بر اساس ظاهر و موقعیت قرارگیری روی بدنه دوچرخه عموما توسط کاربر امکان پذیر است. در صورتی که جهت دوچرخه ی خاص و کاربری خاصی پرسش فنی دارید می توانید از طریق ایمیل info@ebike.ir با کارشناسان ما تبادل نظر فرمایید.

چگونه مطمئن شویم استفاده از دوچرخه برقی برای ما سلامتی ضرری ندارد؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۵:۲۸ +۰۰:۰۰

در صورتیکه عارضه ی قلبی، مفصلی یا عضلانی خاصی دارید و قصد دارید با کمک سیستم کمکی پدال (pedal assist) به تحرک ورزشی و تمرین بپردازید حتما از قبل با پزشک مشاور خود درمیان بگذارید. قطعا استفاده از دوچرخه برقی یک روش بسیار اصولی برای این منظور می باشد؛ با این حال میتوانید نقطه نظرات پزشک خود را با کارشناسان ما در میان بگذراید تا جهت انتخاب محصول و انجام تنظیمات لازم در قدرت و سرعت سیستم کنترلی تدابیر لازم اندیشیده شود.

دوچرخه برقی شرکت شما و قطعات آن ساخت کجاست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۳:۳۶ +۰۰:۰۰

برند دوچرخه برقی و کیت ارائه شده ENVO طراحی شده در کشور کانادا با رعایت استانداردهای کیفی و عملکردی مطلوب آمریکای شمالی می باشد. باتری و قطعات موتور و کنترلر درکارخانجاتی مختلف از جمله سامسونگ کره و برخی کارخانجات در کشور چین می باشد.

جهت توضیحات بیشتر درباره ما را بخوانید.

چنانچه به دفتر مرکزی تهران دسترسی نداشته باشیم چگونه خرید کنیم؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۲۱:۵۱ +۰۰:۰۰

فروش محصولات به صورت آنلاین پیشبینی شده و تحویل کالا ازطریق باربری یا پست در منزل یا محل کار خریدار صورت می پذیرد. برای توضیحات بیشتر شرایط و مقررات فروش را بخوانید.

قطعات یدکی تخصصی دوچرخه برقی را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۱۸:۲۴ +۰۰:۰۰

کلیه ی قطعات یدکی محصولات ارائه شده در انبار شرکت موجود است. درصورتی که خرابی مشمول گارانتی باشد قطعات رایگان و درغیر این صورت با قیمت مناسب جهت فروش موجود است. در صورت نیاز به قطعه تماس بگیرید.

گارانتی دوچرخه برقی و کیت چقدراست؟۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۸:۱۶:۵۶ +۰۰:۰۰

۶ ماه تا دو سال بسته به نوع محصول.

لطفا بخش شرایط و مقررات فروش را بخوانید.

پرسش‌های متداول موتورسیکلت برقی

درحال آماده سازی …