EBIKE ERUN
چک کردن ایمیل افزودن به سایت های منتخب ارسال ایمیل صفحه اصلی EBIKE ERUN
EBIKE ERUN
EBIKE ERUN EBIKE ERUN
EBIKE ERUN
EBIKE ERUN
  سبد خرید
درباره ما 

eBike-eRUN Group

In affiliation with TGP Engineering Co.

Unit 8, Floor 5, No 406, Esteghlal junction, Hengam, Resalat

Tehran, Iran

Tel: +98 21 77188920-21

Fax: +98 21 77220274

  آدرس دفتر، نمایشگاه و فروشگاه مرکزی:

گروه  eBIKEeRUN

تحت پوشش شرکت TGP سهامی خاص

آدرس: تهران بزرگراه هنگام، چهارراه استقلال،
برج استقلال، پلاک 406 واحد 8

تلفن 21-77188920 021
فکس 77220274 021
 
گروه eBIKEeRUN مجموعه ای فنی، مهندسی و بازرگانی است که تحت پوشش شرکت مهندسی طرح گستر پویش (سهامی خاص) در زمینه تخصصی سیستم های حمل و نقل پاک فعالیت می نماید.
شرکت طرح گستر پویش یک شرکت فنی و مهندسی تخصصی در زمینه انرژی های نو و سوخت های جایگزین می باشد که عمده حجم فعالیت های این شرکت معطوف به سوخت CNG در بخش حمل و نقل، و سیستم های گرمایشی خورشیدی در بخش ساختمان می باشد. جهت آشنایی بیشتر با این شرکت به آدرس www.TGP-Co.com مراجعه فرمایید.
فعالیت تحقیقاتی و عملیاتی گروه eBIKEeRUN در زمینه خودروهای برقی، خودروهای هیبرید و دوچرخه های برقی و بطور کلی خودروهای پاک از سال های 1377 آغاز گردیده است که حاصل آن 11 عنوان مقاله علمی و پژوهشی در زمینه های اشاره شده می باشد.
 
 
 
1. M. Montazeri, A. Kazemkhani, “Hybrid Vehicle Performance,” 1st national conference of Hybrid vehicles, IUST, 2001.
2. H. Jahed, A. Kazemkhani, “Design of Hybrid Human Powered Electric Vehicle,” 1st national conference of Hybrid vehicles, IUST, 2001.
3. M. Montazeri, A. Kazemkhani, “Midi Bus Performance Simulation for Power train Hybridization,” 10th international conference of mechanical engineering, Tehran, 2002.
4. H. Jahed, A. Kazemkhani, “Green3, Hybrid Electric Human Powered Vehicle of IUST,” Iranian journal of mechanical engineering, summer 2002.
5. A.Kazemkhani, “Substitution of Electric Bike in Urban Transportation,” The 1st conference of energy conservation in transportation sector, 2004.
6. B. Mashhadi, A. Kazemkhani, “A Fuzzy Clutch Engagement Strategy for Dry Clutches,” 13th international conference of mechanical engineering, Isfahan, 2005.
7. B. Mashhadi, A. Kazemkhani, “A Fuzzy Gearbox Shifting Strategy for An AMT,” 13th international conference of mechanical engineering, Isfahan, 2005.
8. B. Mashhadi, A. Kazemkhani, “A Fuzzy Clutch Engagement Strategy for Dry Clutches,” international conference of mechanical engineering, CSME, Alberta, CANADA, 2005.
9. B. Mashhadi, A. Kazemkhani, “A Fuzzy Gearbox Shifting Strategy for An AMT,” international conference of Control engineering, Beijing, CHINA, 2005.
10. B Mashadi*, A Kazemkhani, and R Baghaei Lakeh, An automatic gear-shifting strategy for manual transmissions, J. Systems and Control Engineering, IMechE Vol. 221 Part I, 2007.
11. A.Kazemkhani “Substitution of Electric Bike in Urban Transportation,” The 1st conference of energy conservation in transportation sector, 2004
 
 
یکی دیگر از دستاوردهای تحقیقاتی طراحی و ساخت اولین خودروی هیبرید انسانی با عنوان سبز 2 و پذیرفته شدن به عنوان بهترین طرح در مسابقه انجمن مهندسان مکانیک ایران و پس از آن برگزیده شدن به عنوان رتبه 1 جشنواره جوان خوارزمی در سال 1379 می باشد.
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
   
 
پس از پژوهش های علمی و تجربی متعدد مشخص گردید که در میان انواع خودروها و انواع سیستم های محرک الکتریکی و هیبرید، دوچرخه برقی تنها گزینه ای است که در کوتاه مدت توجیه اقتصادی و فنی لازم و کافی را جهت جایگزینی در سیستم های حمل و نقل غیر عمومی داراست. به همین سبب در سال 1380 الی 1382 این گروه به پژوهش تکنولوژی های موجود و سوابق طراحی این محصولات در جهان پرداخت و سپس مبادرت به طراحی، ساخت نمونه و تولید نیمه صنعتی این محصول نمود. در این رابطه اقدام به اخذ تأییدیه فنی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و ثبت اختراع در زمینه طراحی کیت دوچرخه برقی نمود.
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
از سال 1382 تا به حال این گروه محصولاتی را تحت عنوان دوچرخه برقی و کیت دوچرخه برقی بصورت نیمه صنعتی تولید و بصورت محدود به بازار ارائه داده است.
با اصلاحات صورت گرفته در ساختار اقتصاد انرژی در کشور بخصوص در بخش حمل و نقل، دوچرخه برقی امروزه جایگاه مستحکمتری از لحاظ توجیه اقتصادی و اجتماعی در کاربری داراست و به همین سبب این گروه درحال برداشتن یک خیز بزرگ جهت تولید، توزیع و ارائه خدمات پشتیبانی این محصولات در سطح کشور می باشد. با رشد تکنولوژی و ارتقای کیفیت این محصولات در جهان گروه eBIKEeRUN نیز فعالانه در تکاپو جهت استفاده از تکنولوژی های برتر و استفاده از مجموعه ها و قطعات با کیفیت تر می باشد.
گروه eBIKEeRUN با سابقه طولانی ارائه شده از پیشگامان فن آوری و صنعت حمل و نقل پاک در کشور می باشد و ماهیتاً دیدگاهی بسیار وسیع تر و والاتر از یک هدف تجاری کوتاه مدت دارد.
کیت دوچرخه برقی eBIKEeRUN با پیشینه و تجارب علمی و اجرایی که پشت سر خود دارد محصولی است که یقیناً رضایت کاربران را جلب می نماید که خود گامی محکم در فرهنگسازی و رواج استفاده از دوچرخه و دوچرخه برقی در حمل و نقل خصوصی روزمره شهروندان خواهد بود.
 
EBIKE ERUN ارسال ایمیل EBIKE ERUN